E Okul

warning: Creating default object from empty value in /home/bilim/domains/bilimvadisi.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

E Okul Öğrenci Girişi

E-Okul Öğrenci girişi için TIKLAYIN

E-Okul veli bilgilendirme sistemi,öğrenci velilerin giriş yapabileceği bir sistem.MEB tarafından kurulan bu sistem sayesinde öğrencinizin durumunu okula gitmeden sisteme giriş yapabilerek öğrenebiliyorsunuz.

Bu sistem sayesinde öğrencinizin karne notlarını,yazılı sınav notlarını,devamsızlığını,yazılı sınav tarihlerini öğrene biliyorsunuz.Ayrıca ders programlarını ve haftalık ders saatlarini takip edebilirsiniz.

E okul veli bilgilendirme sistemine nasıl gireceksiniz;

E Okul

E Okul ,e okul sistemi, eokul ders,e okul kayıt, e okul kayıt sorgulama, eokul karne,e okul giriş,e okul öğretmen ,e okul yönetim,e kayıt ,e okul

2013 2014 Anadolu Lisesi Kayıt İşlemleri


2013 2014 yılı anadolu lisesinde eğitim görecek öğrenciler lise kayıt işlemlerini nasıl yapacak?lise kayıtları için gerekli olan belgeler nelerdir? SBS Lise yerleştirmeleri sonucunda bir Anadolu lisesine yerleşen öğrenciler kayıt için aşağıdaki belgeleri hazırlamak zorundalar. Gerekli olan bu evrakları tamamladıktan sonra kaydınızı yapabilirsiniz.

Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

1.Yerleştirme sonuç belgesi(Mezun olunan okuldan onaylı)

2.İlköğretim Öğrenim Belgesi

3.Öğrencinin Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi.(Nüfus cüzdanı kayıt sonrası iade edilecektir.)

4.Veliye ait Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği.

Sponsorlu bağlantılar

Anket

Bilim ile ilgilenir misiniz?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş