kyk başvuruları

warning: Creating default object from empty value in /home/bilim/domains/bilimvadisi.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kyk Yurt Sonuçları Açıklandı

Üniversite öğrencilerin merakla beklediği yurtkur kyk yurt başvuru sonuçları nın açıklanma tarihi nihayet belli oldu. KYK yurtkur yerleştirme sonuçları 'nın açıklanma tarihi belirlendi.

Kyk Yurt Sonuçları için Tıklayın

Gençlik ve spor bakanlığ bünyesinde hizmet veren kredi yurtlar kurumu her yıl binlerce öğrenciye kalacak yer imkanı sağlıyor..her eğitim sezonu öncesi yapılan kyk yurt başvuruları değerlendirildikten sonra sonuçlar üniversite kayıtlarından hemen önce açıklanıyor..

2016-2017 Kyk Burs Başvuruları

Kyk kredi yurtlar kurumu tarafından her sene üniversite öğrencilerine verilen kredi ve burs için başvuruları başlıyor

Kyk 2016-2017 Burs Başvurusu için tıklayın

kyk bursu ve kyk kredisi alacak öğrencilerin başvuru tarihlerini kaçırmaması gerekmektedir..başvuru tarihlerini kaçırdıgınız taktirde başvuru için ek süre verilmeyecektir..

2016 2017 Kyk Burs ve Öğrenim Kredisi başvuru sonuçları 2016 Yılı Aralık Ayı sonunda açıklanacaktır.üniversiteye yeni başlayan öğrencilerin burs başvuruları daha kolay kabul edilirken ara sınıflarda burs alma imkanınız daha kısıtlıdır..

Ara Sınıfların KYK Başvuruları:

Sponsorlu bağlantılar

Anket

Bilim ile ilgilenir misiniz?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş